Kapat

PUBG Mobile Yeni Sezon Yenilikleri Belli Olmuş Olabilir

Anasayfa
Pubg Mobile PUBG Mobile Yeni Sezon Yenilikleri Belli Olmuş Olabilir

PUBG Mobile 11. Sezon Yenilikleri Belli Olmuş Olabilir

Dünyada en çok oynanan mobile oyunların arasında yer alan PUBG oyunun 10.sezonu önümüzdeki günlerde sona erecek. Geçtiğimiz sezonlarda yapılan güncellemelerde farklı yeniliklerin oyuna geldiği bilinmekteydi. Sezonun yakın zamanda sona erecek olması oyuncular tarafından üzücü şekilde karşılansa bile yeni gelecek güncellemeler oldukça merak konusu olmuştu. PUBG 11.Sezon için firmadan henüz bir açıklama yapılmasa ‘da geçtiğimiz dönemlerde çıkan sızıntıların birçoğu gerçek olmuştu. Peki bu sızıntılar oyunculara neler vaat ediyor? Gelin birlikte bu sızıntıları birlikte inceleyelim. 

PUBG 11.Sezon Sızıntıları

PUBG 11.Sezon yakında başlayacak. Sosyal video paylaşım sitesinde çıkan bir videoda yeni sezon ile ilgili güncellemeler yer alıyor. Kuşkusuz geçtiğimiz dönemlerde ‘de bu kanalda açıklanan birçok bilgi oyuna gelmişti. Yeni sezonda oyuncuların karşısına kozmetik eşyalar, kostümler geleceği bu videoda açıklandı. Ayrıca menülerde görsel ve işlevsel olarak değişikler geleceği gelen bilgiler arasında. PUBG mobile oyununun sevilen modu Team Death Match menüsünde birtakım değişiklikler yapılacak. Oyuncular bu moda girmeden önce maç bulma ekranında ekipmanlarını değiştirebileceği bir menü gelecek. Kuşkusuz birçok oyuncu tarafından beklenen bu yenilik birçok oyuncu tarafından oldukça olumlu karşılandı. 

PUBG 11.Sezon ile birlikte oyuna kozmetik eşyaların geleceğinden bahsetmiştik. Bu kozmetik eşyaların başında kuşkusuz yeni silah kaplamaları, paraşüt gibi farklı yenilikler mevcut. Yukarıda yazılan tüm bilgiler sadece bir sızıntıdan ibaret fakat geçtiğimiz dönemlerde yaşanan bu sızıntılar genelde gerçek çıkıyordu. Her ne kadar resmi bir açıklama olmasa ‘da yenilikler son derece başarılı görülüyor. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri