Kapat

PUBG Mobile Yeni Harita: The Ruins! Ve Dahası!

Anasayfa
Pubg Mobile PUBG Mobile Yeni Harita: The Ruins! Ve Dahası!

PUBG Mobile Yeni Harita: The Ruins! Ve Dahası!

PUBG Mobile 9. Sezon için geri sayıma başladı, yeni sezon 10 Kasım günü sunulacak.Pubg mobile 10. Sezonun çöl temalı olacağı hali hazırda bilinen bir şey, yeni silah görünüşleri ve çöl ağırlıklı düzeltmeler, 10 Sezon çöl sıcaklarında geçecek derken yen harita duyuruldu.

Müjde Resmi Twitter Hesabından Verildi

PUBG Mobile’ın resmi twitter hesabından duyurulduğuna göre bu yeni özellik sadece “takımlı ölüm maçı” moduna geliyor, diğer oyun modları için gelecek mi net bir bilgi verilmedi ancak bilinen bir gerçek ki PUBG harita çeşidini her mod için arttıracak.

Paylaşılan Tweet’e göre yeni harita Sanhok haritasından esinlenerek yapılmış gibi, piramitler tapınaklar ve aztek esintili taşlar sayesinde atmosfer olarak farklılıklar sunarak karşılayacak oyuncuları yeni harita.

Kesin Nişancılar İçin Gün Doğuyor

PUBG Mobile’da takımlı ölüm maçı modunda keskin nişancı silahları bulunuyor ancak kullanmak pek de mümkün değil, yeni harita The Ruins içerisinde birden fazla Spawn noktası bulunduruyor, geniş ve içiresinde bulundan ek labirentler sayesinde oyun deneyimini arttırarak takımlı ölüm maçlarının keyfinin çıkarılmasına neden olacak.

Yeni Karakter ve Yeni Silah!

10. Sezon için PUBG Mobile güncellemesi demek için hiçbir sakınca bulunmuyor, 10. Sezon adı altında yayınlanacak olan 0.15.5 Güncellemesi içerisinde yeni bir silah ve yeni bir karakter bulunuyor. Y

Yeni güncelleme ile oyuna MP5K isimli tabanca eklenecek be ağır makineli modlardaki silahlar için görünüşler eklenecek, bir diğer eklenecek olan özellikse Sara isimli karakter, bu karakter birkaç özellik ile oyuna eklenecek bilinen özelliklerden bir kaçı; bindiği aracı güçlendirecek ve silahların verdiği hasarı düşürecek.

Karakter hakkında PUBG Mobile tam olarak detaylı açıklama bulunmasa da edinilen ve sızdırılan bilgiler bunlar, yeni güncellemenin 10 Kasım tarihinde olması ve bu kadar acele edilmesindeki amaç, 10 Sezonu tam 10. Tarihte kullanıma sunmak.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri