Kapat

PUBG Mobile 10. Sezon Yeni Karakter, Araç, Silah ve Şahin Geliyor!

Anasayfa
Pubg Mobile PUBG Mobile 10. Sezon Yeni Karakter, Araç, Silah ve Şahin Geliyor!

PUBG Mobile 10. Sezon Yeni Karakter, Araç, Silah ve Şahin Geliyor!

Pubg Mobile 10. Sezona girilmesi ile birlikte yeni güncellemeler almıştı, 0.15.5 Güncellemesi 8.11.19 Tarihinde yayınlanmış ve 10 Sezon resmen başlangıca konulmuştu, yeni gelen güncelleme ile 4V4 Takımlı ölüm maçına yeni harita gelmiş ve Çöl temasına uygun yeni silah görünümleri gelmişti. Yapılan açıklamaya göre eklenecek yeni bir özellik var, bu özellik evcil hayvan özelliği.

Evcil hayvan özelliği ile eklenecek ilk hayvan “Şahin”, Şahin kafanızda uçmayacak omuzunuzda oturacak size ve arkadaşlarınıza gözükecek.

PUBG Mobile 0.15.5 Güncellemesi Resmen Yayınlandı

Pubg mobile yeni gelen güncelleme ile önemli yenilikler oyuncuları bekliyor, yeni eklenen TDM Haritası, “Şahin” evcil hayvanı yeni silah görünümleri, ağır silah modunda ki silahlara yeni görünüşler eklendi. 10. Sezonun teması çöl, Türkçesi “Yabani Öfke” Olarak belirlenen güncelleme ile Royale Pass 10. Sezonu başlamaya hazırlanıyor. 8.11.19 İle güncellemenin gelmesine rağmen 10. Sezon aktif halde değil. 10 Kasım günü yayınlanacak olan 10. Sezon Royale Passde de oyuncuları büyük yenilikler bekliyor.

Yeni Silahlar ve Araçlar Ekleniyor!

Bunların yanı sıra Vikendi haritasına yeni silahlar ve araçlar da ekleniyor, yeni eklenecek MP5K hafif makineli silah, 900RPM’lik atış hızı ve düşük tepme ile bulduğunuzda rakiplerinizi hızlı şekilde alt etmenize yardımcı oluyor.

Yeni Kar Aracı Geliyor!

Yeni eklenecek “Zıma” isimli araç ile karlı yüzeylerde daha iyi kontrole sahip olacak ve sağlam yapısı ile daha güvende olacaksınız.

Oyuna Şahin Geliyor!

8 Kasım Cuma günü güncelleme yayınlandı ancak güncelleme paketinin içerisinde Şahin bulunmuyor, Şahin 10 Kasım Royale Pass başlangıcından sonraki gün 11 Kasım da aktif hale gelecek, omuzunuzda oturacak ve hatta üstünüzde uçacak olan “Şahin” size ve arkadaşlarınıza gözükerek ekstra yükseltmeler sağlayacak.

Yeni Kadın Karakter İle Daha Güçlü Araçlar

“Şahin” güncellemesi dışında gelecek olan bir yenilik ise yeni teknisyen kadın karakter, bu karakteri kullanan oyuncular bindikleri araçları daha güçlü hale getirerek daha hızlı ve dayanıklı olarak kullanabilecekler, bu karakter sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri