Kapat

Kış Uykusu İzle

Anasayfa
yaşam Kış Uykusu İzle

Kış Uykusu İzle

2014 yapımlarından olan Kış Uykusu filmi dram türünde olup yönetmenliğini Nuri Bil Ceylan yapmıştır. Vizyona girdiği gün itibariyle büyük yankı uyandıran film 2014 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülü almıştır. Ardından filmi izlemek isteyen kişi sayısı daha da artmıştır. Kış uykusu filmini izlemek için genellikle güvenilir ve kaliteli film izleme siteleri tercih edilmektedir. Bu tarz siteleri seçerken güvenlik sertifikasının bulunmasına, filmin izleneceği bilgisayara ya da akıllı telefona herhangi bir zararlı yazılım ya da virüs bulaştırmayacağına emin olunmalıdır. Bu sağlandıktan sonra film tek parça ya da birkaç bölüm halinde izlenebilir. Filmin toplam süresi üç saat on altı dakikadır.

Kış Uykusu Filmi Özeti

Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Melisa Sözen gibi isimlerin yer aldığı Kış Uykusu filmi genellikle Kapadokya’da çekilmiştir. Filmde Aydın karakteri emekli olmuş ve bu günlerini geçirmek adına Anadolu’daki küçük bir şehre taşınmıştır. Burada Aydın’ın eşi ve kardeşi de yer almakta olup filmle bunlar arasında geçen sorunlu ilişki anlatılmıştır. Kız kardeşi boşandıktan sonra yanlarına taşınır ve kendisine yakın davranmayan eşi ile birlikte Aydın zor günler geçirmektedir. Özellikle hava koşullarının zorlaşması ve yoğun kar yağışının yaşanması durumları daha da içinden çıkılmaz hale sokmaktadır.

İnternetten Kış Uykusu Filmini İzle

İnternetten kış uykusu filmini izlemek için yeterli hızda bir internet bağlantısına sahip olmak gerekir. Filmi izlemeden önce görüntü kalitesi ayarlaması yapılabilir. Bu sayede film keyfi daha da kaliteli hale getirilebilir. Filmi izleyen kişilerin yorumlarına bakıldığında tavsiye edildiği ve Türk sineması için büyük bir kazanç olduğu ifade edilmektedir. Puanlamalarda hep yüksek oy alan film hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla en çok izlenen ve beğenilen filmler arasında yer almaktadır.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri