Kapat

Metin2 pvp serverler

Anasayfa
metin2 Metin2 pvp serverler

Metin2
Çok oyunculu online bir strateji oyunu olan Metin 2 (metin2 pvp serverler), 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. Gameforge 4D GmbH tarafından 2006 yılında satın alınan bu oyun 17 dilde hizmet vermeye başladı. Ayrıca Metin 2’nin Türkiye’de 44 adet sunucusu da bulunuyor.
Metin2’nin Konusu Nedir?
ko cuce Metin2’nin konusu, büyük farklı 3 imparatorluğun birlikte yaptığı büyük savaşı anlatan bir uzak doğu hikâyesidir. İlk zamanlar da sadece hayvan ve bitki hayatının bulunduğu dünya ya bir metin taşının düşmesi ile birlikte vahşi hayat kırılarak üç imparatorluğunun sınırları çizildi. Bu sınırlar içerisinde ki amaç savaşarak kendinizi geliştirmektir.


Karakter Sınıfları Neler?
Her oyuncu Metin2 karakterini oluşturduğunda, kendine bir sınıf seçer. Bunlar; Şaman, Ninja, Sura, Savaşçı ve Lycan’dır.
Savaşçı: Yakında dövüş konusunda büyük rol oynayan savaşçılar becerileri ve ağır zırhlıları ile ön planda bulunurlar. Güçlerini fiziksel ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar. Ayrıca oyunda en tercih edilip oynanan karakterlerden bir tanesidir.


Şaman: Şamanlar büyü ve sihir becerilerini kullanırlar ve zekidirler. Savaş esnasında arkadaşlarına destek olurlar. Ayrıca mistik güçleri de çok etkilidir. Şaman saldırı gücünü arttırabildiği gibi iyileşme ve büyü gücünü de güçlendirebilir.


Ninja: Ninjalar pusu kurarak saldırı düzenleyen profesyonel dövüşçülerdir. Hafif zırh giyerek hızı ve hareketliliğin daha fazla olmasını sağlarlar ve düşmanlarına hançer ya da yay kullanarak saldırırlar.


Lycan: İri bir kurt olan Lycanlar, çaresi bulunamayan bir hastalığa yakalanarak insan görünümlerini kaybetmişlerdir. Yakın dövüşte ustadırlar ve tükenmeyen güçleri ve içgüdüleri vardır. Ninjalar gibi hafif silah kullanırlar.


Sura: Sihirli güçler kazanmış olan Suralar bu nedenle yakın dövüşçü savaşçılarına karşı oldukça ustadırlar. Uzak mesafeden sihir ile saldırı yaparak düşmanlarını etkisiz hale getirirler.


İmparatorluklar Neler?
Metin2 de bulunan 3 imparatorluklar şunlardır:

  • Jinno imparatorluğu
  • Chunjo imparatorluğu
  • Shinsoo imparatorluğu

Chunjo imparatorluğu: Kıtanın batısında olan bu imparatorluk ruhsal liderleri tarafından kontrol edilir.
Jinno imparatorluğu: Kıtanın doğu kısmında yer alır ve askeri güce dayalı olarak kuruludur.
Shinsoo imparatorluğu: Kıtanın güneyinde bulunur ve en önemli aktiviteleri ticarettir.

Metin2 pvp server

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri