Kapat

Apex Legends

Anasayfa
Apex Legends Apex Legends

Apex Legends

ko cuce, EA Games’in 4 Şubat 2019 tarihinde yayınladığı Apex Legends Battle Royale türünde bir oyundur. Hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulu olan bu oyun ilk hafta da 25 milyon oyuncu sayısına ulaşmıştır. Şuan 50 milyon oyuncusu olan Apex Legends, diğer oyunlar arasında favori olarak gösteriliyor.

Apex Legends Nasıl Oynanır?

Oyun da 60 oyuncunun 3’erli bir şekilde takım olarak gruplar haline gelmesi ile oyuncular haritaya indikten sonra ekipmanlarını ve silahlarını toplayıp mücadeleye girmeleri gerekir. Oyun içerisinde birçok araç bulunuyor ve her bir bireyin kendine özgü yetenekleri ve hareketleri olan 8 ayrı karakteri var. 

kocuce Ekibi doğru bir şekilde kurmak ve doğru yeteneklere şans vermek oyunu daha önemli bir hale getiriyor. Her karakterin birer pasif, taktiksel ve ultimate yeteneği var. Ayrıca saldırı silahları, makineli tüfekler, hafif makineli silahlar, keskin nişancı tüfekleri, çifte tüfekleri ve tabancalar bulunuyor. Legend’lar ise savunma, saldırı, destek ve keşif sınıflarından oluşmaktadır.

Apex Legends Karakterleri Neler?

Oyunda bulunan 8 farklı karakterler şunlardır:

  • Bloodhound
  • Caustic
  • Bangalore
  • Mirage
  • Wraith
  • Pathfinder
  • Gibraltar
  • Lifeline

ko cuce, Bu sekiz karakterlerin içerisinde robotik izci, teknoloji odaklı asker ve ışınlanma yeteneği olan birçok farklı türde güçler mevcut.

Apex Legends Oyun İçerisinde Neler Var?

Oyun için de hem kazanım hem harcayabileceğiniz çeşitli para birimleri bulunuyor. Bunlar; Apex Coin, Crafting Metals ve Legends Token para birimleridir. Apex Coin, oyun da en çok kullanılan para birimidir ve birçok eşyayı satın almak için kullanılır. Crafting Metals para birimi ile silahlarda ve karakterler de tasarımsal değişiklikler yapılıyor. Legends Token para birimi oyun içerisinde seviye atlanarak kazanılıyor. Bu para birimi genelde Efsane satın almak için kullanılıyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri