Kapat

Pubg

Pubg
Dünyada en çok oynanan online oyunlar arasında ilk sıralarda Pubg yer alıyor. 2017 yılında öncelikle mobil uygulama olarak sunulan Pubg, PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın kısaltmasıdır. Gün geçtikçe geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan oyunun, daha sonra pc versiyonları da yayınlanmıştır.


Pubg Versiyonları Nelerdir?
Pugb oyununu oynayabilmek için ilk olarak mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Bilgisayarınız ile uyumlu versiyonunu indirmek için öncelikle STEAM üzerinden oyunu satın almalısınız. Ancak oyunun bilgisayar versiyonunda grafikler daha kaliteli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, bilgisayar versiyonundaki oyuncular mobil versiyonuna göre çok daha profesyoneldir.


Oyunla ilgili önemli bir detaysa, oyunu en fazla 4 kişiden oluşan takımlarla oynamanın çok daha doğru olmasıdır. Tel başına da oynamak oldukça zorlayıcı olabilir. Diğer yandan, bu oyuna yeni başlayanlar için takıma katılmak öğrenme açısından çok daha faydalı olacaktır.


Pubg Nasıl Oynanır?
Pubg, temel olarak düşmanları öldürmek üzere tasarlanmış bir oyundur. Oyunda envantersiz olarak bir adaya inilip loot adı verilen olayın yapılması gerekiyor. Bu arada düşmanları öldürmek için en doğru zamanı beklemek gerektiği için, oyun boyunca sakin kalmak ve sabırlı olmak çok önemlidir. Oyunda zamanla tecrübe kazandıkça saklanmak amacıyla uygun yerler bulmak gerekiyor. Bunu başarmak ise oyunu daha eğlenceli hale getirecektir.


Pubg Oyununda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Pubg stratejik bir savaş oyunu olduğu için bazı konulara özen göstermek başarı şansını artırır. İşte, Pubg oyununda dikkat edilmesi gerekenler:

  • Oyun boyunca sabırlı olmak
  • Gerekli malzemeleri temin etmeden düşmanla çatışmaya girmemek
  • Oyunda takım ruhundan kopmamak
  • Saklanacak yerleri çok iyi tespit etme

Yukarıdaki konular göz önünde bulundurularak hareket edildiğinde Pubg oyunu çok daha zevkli bir oyun haline gelecektir.

ayrıca bakınız: Pubg Lite

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri