Kapat

NFS Heat Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Anasayfa
Haberler NFS Heat Sistem Gereksinimleri Açıklandı

NFS Heat Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Yarış oyunu denince ilk akla gelen oyunların başında gelen NFS sevenleri ile yakın zamanda tekrar bulaşacak. Yarış oyunları içerisinde en çok sevilen oyunlardan bir tanesi olan NFS yakın zamanda piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. NFS Heat Ps4, Xbox, PC sürümleri ile piyasaya çıkış yapacak oyunun sistem gereksinimleri açıklandı. Açıklanan sistem gereksinimlere göre NFS oyuncuların bilgisayarlarını pek zorlamayacak gibi duruyor.

NFS Sistem Gereksinimleri Oyuncuları Zorlamayacak
8 Kasım’da piyasaya çıkmaya hazırlanan NFS Heat oyuncuların bilgisayarlarını pek zorlamayacak gibi görünüyor. Gelen bilgilere göre oyun Windows 10 işletim sisteminde çalışacak. İntel Core i5-3570 minimum işlemci kabul edilirken oyundan istediğiniz verimi Intel Core i7-4790 ve üzeri bir işlemci ile rahatlıkla oynayabileceksiniz. NFS Heat minimum 8 GB RAM isteği ile dikkat çekerken yine maksimum performansı 16 GB RAM ile alabileceksiniz.

Ekran kartı olarak yine oyuncuların yanında olan NFS Heat minimum GTX 760 ve dengi ekran kartı getirirken maksimum performans için GTX 1060 dengi veya üzeri bir ekran kartına sahip olmanız oyunu oynamanız için yeterli olacaktır.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri