Kapat

Tennis Champion 3D Nasıl Oynanır?

Anasayfa
Mobil Tennis Champion 3D Nasıl Oynanır?

Tennis Champion 3D Nasıl Oynanır?

Ülkemizde popülerliğini giderek artıran Tenis sporunun yaygınlaşması sonucunda mobil uygulamalarda da oynanmaya başlandı. Bu uygulamalar arasında ise en çok tutulanı Tennis Champion 3D oldu. Biz de size bu oyundan bahsetmeye çalışacağız. Oyunu play store ( https://play.google.com/store ) ve appstore‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun ücretsiz fakat yine çoğu oyunda olduğu gibi uygulama içi satın alma mevcut.

Oyun Modları Tanıtımı

Normal olarak oynanan tenis kurallarının hepsi bu oyunda geçerli. Uygulama içerisinde çeşitli modlar mevcut. Bu modlardan birincisi kariyer modu. Kariyer modunda maç yaparak seviye atlıyorsunuz. Aynı zamanda oyun parası kazanıp kendinize yeni raketler alarak oyuncunuzun güç ve kontrol seviyesini artırabiliyorsunuz. Ayakkabı satın alarak oyuncunuzun hızını artırabiliyorsunuz. Yine seviye alarak toprak, çim ve sert kortlarda maç yapma imkânına sahip oluyorsunuz. Maçları kazanıp yeteri kadar para biriktirerek yeni ve daha güçlü karakterler satın alabiliyorsunuz. 

Oyunun bir diğer modu ise Split Screen multiplayer. Bu modda tek bir mobil cihazdan arkadaşınızla karşılıklı ve tek set olarak oynanan maç yapma imkânına sahipsiniz.

Bir başka mod olan Lig modunda aynı ya da farklı ülkelerden birçok oyuncuyla bir sezon geçiriyorsunuz ve her oyuncuyla maç yaparak puan toplamaya çalışıyorsunuz. Sezon sonunda en çok puanı siz toplarsanız galibiyete ulaşmış ve şampiyon olmuş oluyorsunuz.

Oyunun son modu olan turnuva modunda ise eleme ile rakiplerinizle karşılaşıyorsunuz. Tek maçlık serilerle ilerliyorsunuz. Eğer turnuva modunda şampiyonluğa ulaşmak istiyorsanız hiçbir maçı kaybetmemeniz gerekiyor. Turnuva modunda 3 çeşit turnuva yer alıyor.  Bunlar Friendly tournament, World championship ve All star tournament. eğer World championshipte oynamak istiyorsanız öncelikle Friendly tournamenti kazanmanız, All star tournamentte mücadele etmek istiyorsanız world championshipi kazanmanız gerekiyor.

Oyun ekranı oyuncuların kolayca anlayacağı bir şekilde tasarlanmış durumda. Maç esnasında servis kullanırken ekrana ilk önce bir defa dokunarak topu havaya fırlatıyorsunuz. İkinci defa dokuduğunuzda ise rakibinizin kortuna servis kullanmış oluyorsunuz. Topa vururken parmağınızı mobil cihaz üzerinde gelen top hizasında kaydırmanız yeterlidir. Topa vururken sağa ve sola doğru yine parmağınızla yönlendirme yapabilirsiniz. 

Bu oyun oynamak gayet keyifli ve oynaması çok kolay. Eğer spor oyunlarına meraklıysanız ve futbol haricinde bir başka oyun oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre bir oyun. Uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz. İndirenlere şimdiden iyi oyunlar dileriz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri