Kapat

PlayStation’ın Oynama Durumu, Summer Game Fest’in Bir Parçası

Anasayfa
Haberler PlayStation’ın Oynama Durumu, Summer Game Fest’in Bir Parçası

PlayStation , iki aydan beri ilk kez bu hafta tamamen yeni bir State of Play ile geri dönüyor . 2023’te burada olacağını umduğumuz PlayStation VR 2 ile ilgili daha fazla bilgi dışında, bu haftaki sunum için dosyadaki diğer her şey şu anda söylentilere, spekülasyonlara ve tahminlere bağlı. Ancak görünen o ki Sony, State of Play’in teknik olarak bu yılki Summer Game Fest’in bir parçası olacağını onayladı .

Perşembe günkü State of Play’in grafik reklamlarındaki ince ayar, Nibellion tarafından vurgulandı . Yeniden yayınlanan reklam, aşağıdaki tweette de görebileceğiniz gibi, artık sol üst köşede Summer Game Fest logosunu içeriyor. Sunum ayrıca Summer Game Fest web sitesindeki listeye eklendi . Bu, Summer Game Fest’in resmi olarak 9 Haziran’da saat 14:00 EST’ye kadar başlamamasına rağmen.

Summer Game Fest’teki büyük duyuruların büyük çoğunluğu başlangıç ​​sunumu sırasında ve şimdi bir hafta önceki State of Play’de yapılacak olsa da, festival yalnızca bu iki etkinlikle sınırlı değil. 12 Haziran Pazar günü ortak bir Xbox-Bethesda vitrini de dahil olmak üzere , iptal edilmeden önce E3 için ayrılan ve önümüzdeki hafta sonu boyunca gerçekleşecek bir dizi gösteri şimdiden açıklandı .

Sony’nin State of Play’inden ne bekleyebileceğinize gelince, bu yine şu anda tahmine bağlı. Ortada epeyce eğitimli tahminler ve gerçekleşmesi muhtemel görünen bazı söylentiler var. Street Fighter 6’ya ilk düzgün bakış, Final Fantasy 16’nın ne zaman gelmesini bekleyebileceğimizin ortaya çıkması gibi görünüyor .

God of War Ragnarok’un çıkış tarihi alma ihtimali de yüksek . Bir PS Plus sızıntısı, ilk oyunun önümüzdeki ay abonelere ücretsiz olacağını iddia ederek, devamı için son parçaların yerine yerleştirildiğini ima ediyor. Çevrimiçi olarak tespit edilen ürünler, Eylül ayında piyasaya sürüleceğini de ima etti . Potansiyel Ragnarok haberleri ve Sony’nin bir sonraki Play State of Play’in sunduğu diğer her şey için, önümüzdeki Perşembe günü saat 18:00 EST’deki sunumu izleyin.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri