Kapat

Yeni Pokemon Scarlet & Violet Fragmanı Yarın Yayında

Anasayfa
Haberler Yeni Pokemon Scarlet & Violet Fragmanı Yarın Yayında

Kuzey Amerikalı eğitmenler, Pokemon Scarlet & Violet ile ilgili son gelişmeleri yakalamak için erken kalkmak zorunda kalacaklar.

Nintendo, yeni bir Pokemon Scarlet & Violet fragmanının yarın sabah yayınlanacağını duyurdu ve bize alarmlarımızı kurmamız için sadece 24 saat önceden haber verdi. Batı Yakası’nda yaşayanlar, karavan sabah 6’da (PT) düştüğünde muhtemelen sadece uyumak isteyeceklerdir.

Twitter’da yapılan duyuruda “Doğru okudunuz Eğitmenler” yazıyor . “Pokemon Scarlet ve Pokemon Violet ile ilgili en son haberler için 6/1’de saat 6:00’da PDT’de YouTube kanalımızı takip edin!”

Geçen Şubat ayında duyurulan Pokemon Scarlet & Violet, bizi dokuzuncu nesil Pokemon oyunlarına götürüyor. Üç dakikalık fragman, Pokemon Legends: Arceus’tan büyük ölçüde ilham alan, keşfedilecek açık bir dünya ve Pokemon’un manzara boyunca dolaştığı bir oyun sergiledi.

İlk fragman, palmiye ağaçlarıyla çevrili konaklar, okul üniforması giyen erkek ve kadın eğitmenler ve yeni başlayan Pokemon, Sprigatito, Quaxly ve Fuecoco ile tropik bir ortamın ötesinde Scarlet & Violet hakkında fazla bir şey açıklamadı. Lucario, Psyduck, Magnemite, Meowth ve tabii ki Pikachu da dahil olmak üzere birkaç klasik Pokemon’un Scarlet & Violet’te yeniden canlandırılacağını biliyoruz.

Pokemon Scarlet & Violet kışı hedefliyor, bu yüzden yarının fragmanı en azından bizim için bu sürüm penceresini daraltabilir. Öğrenmek için yarın resmi Pokemon YouTube kanalına tekrar göz atın.

Pokemon bir juggernaut franchise olmaya devam ediyor. Dün, Pokemon Company , işletme karı %115 ve toplam kar 1,6 milyar dolar ile bir başka rekor yılı teyit eden mali tablolarını yayınladı . Bu, Pokemon Snap, Pokemon Unite, Brilliant Diamond & Shining Pearl ve Pokemon Legends: Arceus dahil olmak üzere geçen yıl piyasaya sürülen dört yeni Pokemon oyunu sayesinde. Bu yılın yeni ana oyunlarının Pokemon’u sağ ayağa kaldırması muhtemel.

Ancak Pokemon dünyasında her şey bir başarı hikayesi değildir. Yakın zamanda duyurulan Pokemon Diamond & Pearl Sound Library, gelişinden sadece üç ay sonra kapanıyor . Nintendo, kapatma için herhangi bir açıklama yapmadı, ancak tam olarak en kullanıcı dostu platform değildi.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri