Kapat

Pokemon Unite Güncellemesi

Anasayfa
Haberler Pokemon Unite Güncellemesi

Pokemon Unite oynamanın yepyeni bir yolu, ancak sonsuza kadar etrafta olmayacak.

Pokemon Unite , serinin 25. yaşını kutlamak için başlatılan dört Pokemon oyunundan biriydi. Oynaması ücretsiz MOBA, geliştirici TiMi Studios’un şu anda mobil ve Nintendo Switch’te mevcut olan oyuna eklemeye devam etmesiyle açıkça bir hit oldu . Unite bu hafta şimdiye kadarki en büyük katkısını almış olabilir. Savaşmak için yeni bir Pokemon değil , daha önce sızdırılmış Catch ‘Em Battles’ı denemek için ilk şansınız .

Catch ‘Em Battles kısa bir süre önce sızdırıldı ve bu haftanın güncellemesi sayesinde ( Nintendo Life tarafından tespit edildi ), artık gerçek oldular. Yeni savaşlar, normal Unite stadyumunun biraz değiştirilmiş bir versiyonunda gerçekleşiyor ve adından da anlaşılacağı gibi, rakiplerinize karşı gol atmaya çalışırken yendiğiniz vahşi Pokemon’u yakalayıp kullanabiliyorsunuz. Bir Pokemon yakalandığında, aşağıdaki videoda gösterildiği gibi savaş öğesi simgenizin yerini alacaktır.

Yakalayabileceğiniz vahşi Pokemon listesi Electrode, Tauros, Ludicolo, Avalugg, Araquanid, Zapdos, Articuno ve Regigigas’ı içerir. Yakalandıktan sonra, normal Pokemon’unuzu değiştirebilecek ve onun yerine yakalananı kullanabileceksiniz. Her birinin bir temel saldırısı olacak, diğer iki hamlesi olacak, ancak hiçbirinde Unite hamlesi olmayacak. Zapdos, Articuno ve Regigigas, rakibinizin hedef bölgelerini zayıflatmak için sırasıyla Zap Cannon, Ice Beam ve Hyper Beam’i kullanabilecek.

Hedef bölgelerinden bahsetmişken, yakalanmış bir Pokemon kullanmanın tuzakları var. Ana olan, gerçekten gol atamamadır. Yakalanan bir Pokemon olarak rolünüz, puan kazanamayacağınız için destek olmak olacaktır. Yakalanan Pokemon ayrıca üssünüze geri ışınlanamaz ve bir kez nakavt edildikten sonra orijinal Pokemon’unuza geri dönersiniz.

Bir denemek isterseniz, Catch ‘Em Battles şu anda tüm Unite oyuncuları için yayında. Ancak sınırlı bir süre için mevcutlar ve 26 Haziran 2022’de tekrar oyundan çıkacaklar. Planın, Yeterince popüler oldukları kanıtlanırsa, onları kalıcı bir özellik haline getirip getirmeyeceği şu anda belli değil. yılda üç ya da dört kez ara sıra geri getirildi, ya da bu sadece bir kerelik bir şey olacaksa.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri