Kapat

Tüm İnsanları Yok Edin! 2 – Reprobed Fragman 30 Ağustos Lansmanını Açıkladı

Anasayfa
Haberler Tüm İnsanları Yok Edin! 2 – Reprobed Fragman 30 Ağustos Lansmanını Açıkladı

Tüm İnsanları Yok Edin! 2 , THQ Nordic ve Black Forest Games’in yepyeni bir yeniden çevrimi ile geri dönüyor. İkisi, 30 Ağustos’ta piyasaya sürülmesini bekleyebileceğimizi ortaya koyan yepyeni bir fragman paylaştı.

Seri, 00’larda oldukça popülerdi, ancak yayıncı THQ ve geliştirici Pandemic sonunda kapandı. Yani Destroy All Humans üç oyundan sonra arafta kaldı—16 yıl sonra ikinci oyun geri döndü. Yeniden yapılan devam filmi, 60’lar ve 70’lerin Soğuk Savaş döneminde eğlenceyi cezbediyor, bu yüzden pop kültürü referanslarıyla dolu.

Şu anda oyun PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı , bu da onu mevcut nesile özel hale getiriyor, bu nedenle Switch veya daha eski bir donanım kullanıyorsanız kıyamet dünyasını tekrar ziyaret edemezsiniz. yıkımın. Yine de, aşağıda gömülü olan fragmanda neler bekleyeceğinizi kontrol edebilirsiniz.

Hikaye senin etrafında dönüyor – bir uzaylı – “ana gemini havaya uçurduğu için KGB’den intikam alıyor”. Bunu mümkün kılmak için, “köleleştirmeye geldiğiniz” Dünya’nın müttefikleriyle takım kuruyorsunuz. 60’ların hareketli hippi kültüründe eğlenceyi dürtüyor ve insanları DNA kokteyllerine “öğütmenize” izin veriyor. Bazı arkadaşlarınızı katliama sürüklemek istiyorsanız, iki oyunculu bölünmüş ekranlı kooperatif bile var.

Yeniden yapım, oyunu Unreal Engine 4’te, Destroy All Humans’ın arkasındaki aynı geliştiricilerle sıfırdan inşa ediyor! (2020)—bu, ilk oyundaki Crypto kaplamalarının eklendiği ve uçan dairenizdeki boya işini değiştirebilmek gibi yeni özelliklerin uygulandığı anlamına gelir.

Daha fazla bağlam için, Tüm İnsanları Yok Et! 2 – Reprobed, ” daha büyük, daha iyi bir dünya ” ile övünebilmek için son nesli atlıyor. Bu, ortamları daha az boş ve çorak hale getirmek için seviyelerdeki nesne sayısının beş katına kadar bekleyebileceğimiz ve tam bir kargaşayı serbest bıraktığınızda daha fazla çiğnemenizi sağlayabileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca, mevcut neslin güncellenmiş teknolojisi sayesinde, harita düzeninde güncellemeler ve orijinalinden birkaç önemli değişiklik daha bekleyebiliriz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri