Kapat

Shinji Hashimoto, Square Enix’ten Emekli Olduğunu Açıkladı

Anasayfa
Haberler Shinji Hashimoto, Square Enix’ten Emekli Olduğunu Açıkladı

Shinji Hashimoto, Square Enix’ten emekli olduğunu resmen açıkladı . Eski Final Fantasy marka yöneticisi ve Square Enix üst düzey yetkilisi duyuruyu bugün erken saatlerde Twitter’da yaptı.

Hashimoto , “Herkese iyi günler. 31 Mayıs itibariyle emeklilik yaşına girdiğim için işimden ayrılıyorum” diye yazdı . “Görev yaptığım süre boyunca çeşitli alanlardan birçok insanla çalıştım. Bundan sonra bir hayran olarak Square Enix’i desteklemek istiyorum. Çok teşekkür ederim.”

Hashimoto’nun emekli olması sürpriz değil. Geçen yılki Dijital Fan Fest’te Hashimoto, Final Fantasy marka yöneticisi olarak görevinden ayrıldığını duyurdu ve onun yerine geçecek olan Yoshinori Kitase’i açıkladı. Geçen yıl, Hashimoto kurumsal danışman olarak hizmet etti ve esasen resmi emekli olana kadar yerine geçecek kişiyi eğitti. Şimdi 64 yaşında olan Hashimoto’nun Final Fantasy 14’te harcayacak çok zamanı var.

27 yıl boyunca Hashimoto, Final Fantasy 7 Remake, Neo: The World Ends With You, üç Kingdom Hearts ve The Last Remnant gibi kredilerle şimdiye kadar üretilmiş hemen hemen her Final Fantasy oyununda yapımcı veya yönetici yapımcı olarak görev yaptı. . Hashimoto, 1995 yılında Square Enix’e katıldığından beri (hala Squaresoft iken) 100’den fazla oyun üzerinde çalıştı ve on yıldan fazla bir süredir Final Fantasy’nin marka direktörlüğünü yaptı. Hashimoto, var olduğu sürece Square Enix’in 1. Üretim Departmanından da sorumlu. Emekliliğinizin tadını çıkarın, Bay Hashimoto.

Hashimoto’nun üzerinde çalıştığı birçok Final Fantasy oyunundan biri, onu Blitzball’dan ve Star Wars canon’a son girişinden en azından kısmen sorumlu kılan Final Fantasy 10 HD yeniden çevrimiydi . Son Star Wars romanlarından birinde yazar Mike Chen, çocukken oyunun büyük bir hayranı olduğunu ve onu Star Wars’a gizlice sokması gerektiğini açıkladı.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri