Kapat

State of Decay 2 Steam Platformuna Geliyor

Anasayfa
Haberler State of Decay 2 Steam Platformuna Geliyor

State of Decay 2 Steam Platformuna Geliyor

State of Decay 2, kemik kitlesi olan ve online tabanlı olması ile dikkat çeken hayat kalma oyunlarından bir tanesi. Oyunun konusu diğer hayatta kalma oyunlarına nazaran oldukça farklı bir yapıda. Kıyametten sonra zombilerin ortasında kalmış bir grup insan tekrardan medeniyeti kurmaya çalışıyor. Fakat bunun için oldukça zorlu bir süreç gerekli. Aksiyonu hiç düşmeyen ve zombi tabanlı online açık Dünya oyunu olan State of Decay 2 yakın zamanda Steam platformuna çıkacağı açıklandı. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun 2020 yılları başlarında çıkacağı biliniyor. Şu an henüz fiyat konusunda bir bilgilendirme bulunmadığını hatırlatmakta yarar var. Oyun bilgisayar sürümünde 7 farklı dil seçeneği ile çıkacağı ama ne yazık ki Türkçe dil seçeneği bulunmayacağı açıklandı. 

State of Decay Sistem Gereksinimleri

Microsoft yakın zamanda oyunu Steam platformuna çıkarmıyordu. Fakat şirket yaptığı açıklamada artık State of Decay 2 oyununu Steam platformuna çıkaracak.  State of Decay 2 Steam platformuna çıkmadan önce Xbox mağazasında satın alınabilir durumda. Oyunu Xbox mağazasından satın almak isteyen kullanıcılar 68 TL ödeyerek oyuna sahip olabilecek. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass kütüphanesinde de bulunuyor. Game Pass abonesi olmak isteyen kullanıcılar 30 TL ödeyerek 200’den fazla oyunu aboneliği boyunca ücretsiz oynadığını hatırlatmakta yarar var.

Microsoft tarafından yapılan açıklamada State of Decay 2 Steam platformuna geleceği açıklandı. Steam yakın zamanda oyunun sistem gereksinimleri açıkladı. Diğer oyunlar baz alındığında standart bir gereksinime ihtiyaç duyduğu görülüyor. Minimum Intel i5-2500 ve dengi bir işlemci gereksinimi varken oyunu üst düzeyde oynamak için önerilen işlemci ise Intel i5-4570 ve üzeri olduğu görülüyor. Minimum 8 GB RAM gereksinimi isteyen oyun iyi performans ‘da ise 16 GB RAM ‘e ihtiyaç duyuyor. Oyun için NVIDIA Ge Force GTX 760 bir ekran kartına sahip olmak yeterli. Fakat oyunu en üst düzeydeki görsellikte oynamak için NVIDIA Ge Force GTX 960 ve üzeri bir ekran kartına sahip olmak gerekiyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri