Kapat

Rampage KB-R01 Oyuncu Klavyesi

Anasayfa
Teknoloji Rampage KB-R01 Oyuncu Klavyesi

Rampage KB-R01 Oyuncu Klavyesi

Oyuncular için vazgeçilmez ekipmanların başında klavyeler gelmektedir. Oyun dünyasında yaptığı ekipmanlarla dikkat çeken firma bu sefer ki ürünü ekonomik olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle ekonomik ve şık tasarımıyla dikkat çeken ürün ülkemizde en çok satan oyuncu klavyeleri arasında yer alıyor. Ergonomik tasarımı ve şıklığı ile dikkat çeken ürün bizlere standart bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Rampage KB-R01 isimli oyuncu klavyesini birlikte inceleyelim.

Rampage KB-R01 Özellikleri ve Fiyatı

Rampage KB-R01 oyuncu klavyesi şık tasarımıyla dikkat çekiyor. En çok kullanılan tuşların renkli olması klavyeye ayrı bir hava katmışa benziyor. Tuşların renkli olmasının yanında şık tasarımıyla dikkat çeken klavye oyunculara standart bir oyun oynama deneyimi sunmayı hedefliyor.

Her ne kadar üst düzey bir oyuncu klavyesi de olmasa da cihaz üzerinde kısayol tuşları mevcut. 4 Farklı kısayol tuşunun olduğu Rampage KB-R01 oyuncu klavyesinde tuşların özel olarak atanması da bir diğer özellik. Firma ergonomik tasarımıyla oyuncu rahatlığını düşünmüş. Özellikle el ve bilek ağrısı sorunu yaşayanlar için oldukça iyi düşünülmüş bu klavyenin ülkemizdeki fiyatı 100 TL olarak belirlenmiş. 

Klavye 100 TL fiyat etiketiyle birçok platformda satışta. Ekonomik olarak oldukça iyi bir fiyata sahip olan cihaz tasarımı ve ergonomik yapısıyla oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. Fiyat olarak oldukça iyi olan bu cihaz ne yazık ki üst düzey oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar pek hitap etmiyor. Tasarım ve rahatlığın ön planda olduğu cihazda standart bir oyun deneyimi yaşamak mümkün.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri