Kapat

Wasteland 3 Geliyor!Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Anasayfa
Haberler Wasteland 3 Geliyor!Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Wasteland 3

Wasteland 3 Geliyor! Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Efsane oyunların arasına giren Wasteland yeni oyunu ile hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyun severlerin en çok merak ettiği yapımlardan biri olabilecek Wasteland 3 aynı anda tüm platformlara çıkışını yapacak. İlk oyunu 1988 yılında çıkmış ve o dönem oldukça çok sevilmişti. Seri çok uzun ara verdiği bir gerçekti. Bu ara 2014 yılında son bulmuştu. Serinin yeni oyunu ise yaklaşık 6 sene sonra yine hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  

Wasteland 3 ‘ün konusu kıyamet sonra dönemde geçiyor. Ekibimiz ile birlikte Desert Rangers isimli kayıp bir kişi bulmak için mücadele edeceğiz. Oyun hikayesi ile göz doldurduğu kesin. RPG severlerin oldukça beklediği oyunların başında gelen Wasteland 3 aksiyon bir nebze olsa durmayacak gibi duruyor. Çeşitli tehlikeler ile baş etmek zorunda kalan ekibin aynı zamanda sınırlı ekipmanları olması ile bizleri zorlu ve keyifli bir ilerleyiş bekliyor. Hayranları tarafından uzun süredir beklenen oyun 19 Mayıs 2020 tarihinde bizlerle olmaya hazırlanıyor.

Wasteland 3 Fiyatı

Uzun süredir beklen Wasteland 3 yakında çıkışını yapacak. Tüm platformlara aynı anda çıkacak oyun tek paket olması ve fiyatı ile oldukça dikkat çekici. Zira son dönemde çıkan yeni oyunlar farklı paketler ve yüksek fiyatlar ile çıkıyordu. Steam üzerinde satışa çıkacak oyunun fiyatı 219 TL olarak açıklandı. Playstation 4 versiyonu ise 259 TL olarak biliniyor. Dikkat edilmesi gereken nokta Xbox kullanıcılarını ilgilendiriyor. Wasteland 3 Game Pass abonelerine ücretsiz olarak sunulacak olması sebebi ile hayranları tarafından olumlu karşılandı. Eğer Xbox platformunda Game Pass aboneliğiniz yok ise 260 TL ödeyerek oyunu oynamanız mümkün olabilecek.

Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz olacak sunulacak oyun hayranları tarafından olumlu karşılandı. Eğer Xbox Game Pass aboneliğiniz yok ise aylık 29,99 TL sahip olarak oyunu oynayabilirsiniz. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri