Kapat

Razer BlackWidow Elite oyuncu klavyesi fiyatı ve özellikleri

Anasayfa
Teknoloji Razer BlackWidow Elite oyuncu klavyesi fiyatı ve özellikleri
91.7% Ortalama Puan

İnceleme

Razer BlackWidow Elite oyuncu klavyesi fiyatı,kalite,tasarım,performans ve özelliklerine verdiğimiz puanlar

Kalite
%90
Performans
%90
Tasarım
%95

RAZER BLACKWIDOW ELITE OYUNCU KLAVYESİ ÖZELLİKLERİ ve FİYATI

Bir gamer(oyuncu) için en önemli ekipmanların başında klavye gelmektedir. Klavyenin başında saatler geçiren bir oyuncu mutlaka onun hem performansına hem de dayanıklı olmasına dikkat eder. Razer BlackWidow Elite ile oyuncular bilgisayar başında saatlerce kaldığı bir ortamda ve oyunun en heyecanlı noktalarında oyunda çıkmayacağını varsayarak geliştirilen dayanıklı klavye olarak karşımıza çıkıyor. Dayanıklılığın yanı sıra birçok özelliği ile dikkat klavyenin fiyatı performansına göre normal seviyede olduğu gözleniyor. Ülkemizde fiyatı 1450 TL bandında satılan cihaz performansı ile bu fiyatı hak ediyor.Gamer forumu olarak bizden ve yine birçok oyuncu tarafından tam not alan klavyeyi gelin birlikte inceleyelim.

RAZER BLACKWIDOW ELITE ÖZELLİKLERİ

Oyuncu ekipmanları denince akla gelen birkaç firmadan bir tanesi olan Razer yine yaptığı ekipman ile oldukça ses getirmişe benziyor. Hızlı tepkime süresi ile dikkat çeken klavye dayanıklı olması ile dikkat çekiyor. Her türlü darbeye dayanıklı olan ve testlerden başarı ile geçen oyuncu klavyesi ayrıca tuşların dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Ergonomik bilek desteği sağlayan cihaz oyuncuları rahat ettirmek için her yolu denemiş gibi görünüyor. Makro kaydı yapabilen ve programlanabilir tuşları ile bir adım öne çıkan klavye aynı zamanda 16 milyondan fazla renk seçeneği ile aydınlatma olanağı sunuyor.

Oyuncular için en büyük etken performansın yanında dayanıklılık olarak bilinir. Razer BlackWidow Elite klavye 80 milyondan fazla tuşa basım ömrü sunması onu diğer klavyelerden ayıran önemli bir özellik olarak biliniyor.Oyun forumu olarak bizim hoşumuza giden bu klavye, fiyatı performansına göre normal düzeyde görülen cihazı oyuncu muhtemelen yıllarca klavye ihtiyacı kalmayacak. Cihaz oyun severlerin karşısına kablolu şekilde çıkacağı biliniyor. Kablolu olmasının yanında ekstra olarak USB 2.0 portu olması gözlerden kaçmayan bir başka unsur. Bu port sayesinde elinizde bulunan hoparlörleri direk olarak klavyenize takabilirsiniz. Son derece iyi düşünülmüş bu özellik sayesinde oyuncular hoparlör takma derdi ile uğraşmıyor. Ayrıca cihazda bulunan jack girişleri sayesinde kulaklığınızı da direk olarak klavyeye takmanız mümkün. 

Klavye gövdesinde bulunan bir başka göze hoş gelen tuş ise tabi ki ses tuşları. Ses tuşları sayesinde oyundan çıkmadan müziği durdurabilir veya ses ayarlamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ses ayarlamasının yanı sıra Razer BlackWidow Elite klavye sayesinde oyuna devam ederken müzik de değiştirebilirsiniz.Oldukça iyi görülen bu klavye kullanıcılardan tam puan almışa benziyor. Keyifli oyunlar…


lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri