Kapat

Binance Papara Aracılığıyla Türk Lirası Yatırma ve çekme hizmetini açıkladı

Anasayfa
Teknoloji Binance Papara Aracılığıyla Türk Lirası Yatırma ve çekme hizmetini açıkladı

Binance Türkiye’de bulunan kullanıcılarına yönelik yeniliklere bir yenisini daha eklediğini resmen duyurdu.Bundan sonra Türkiye’den Binance kullanıcıları Papara hizmeti aracılığıyla Türk Lirası için yatırma ve çekme imkanı sağlamak amacıyla Papara ile birlikte çalışmaya başladığını duyurdu.Türkiye’de bulunan Binance kullanıcıları artık yerel banka kartları ve kredi kartlarını kullanarak Binance cüzdanlarına TRY yatırabilecek ve desteklenen 16 farklı Türk Bankasından havale yapabilecek.

Türkiye’de bulunan ve yerel bankalar ile çalışan kullanıcılar Papara aracılığı ile Binance cüzdanlarına TRY yatırmalarının ardından bu TRY bakiyeleriyle Kripto Al ve Sat sayfasından tek tıkla alım/satım hizmetini kullanarak doğrudan kripto satın alabilecekler. Satış fonksiyonu ise ileri bir tarihte kullanıma açılacağını duyurdu.

Yeniliğin Avantajları

  • Hızlı: Alınan her bir varlık saniyeler içinde Binance cüzdanınıza ulaşacak.
  • İtibari Para Cüzdanı: Binance kullanıcıları Binance cüzdanlarındaki TRY’leri kullanarak doğrudan BNB, BTC, ETH ve XRP satın alabilecek.
  • Kolay Erişim: Kullanıcılar banka kartlarını kullanarak ya da havale yaparak para yatırabilecek ve çekebilecek.

Tek Tıkla Alım/Satım Nedir?

Tek Tıkla Alım/Satım kullanıcıların dijital paraları grafikler ya da karmaşık teklif türleri olmadan daha kolay ve daha hızlı şekilde alıp satmasına imkan sunar. Ayrıca gerçek zamanlı fiyat verisiyle kullanıcıların alım satımlarını doğrudan yapabilmesini sağlar. Binance hesabında TRY olan kullanıcılar artık istedikleri zaman Tek Tıkla Alım/Satım fonksiyonunu kullanarak BNB, BTC, ETH ve XRP satın alabilecekler.

Eğer Binance’ye üye değilseniz ve bu yenilik ve dahası için üye olmak istiyorsanız bu linkten üye olabilirsiniz: Binance Kayıt Ol

Yasal uyarıKonu bir yatırım tavsiyesi değildir.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri