Kapat

Kötü Oyunlar Çıkartan Oyun Şirketleri

Anasayfa
Ko cuce Kötü Oyunlar Çıkartan Oyun Şirketleri

Kötü Oyunlar Çıkartan Oyun Şirketleri
Günümüzde birçok insan teknolojiden faydalanır. Teknoloji insanın hayatını kolaylaştırır. Her kişi bu alandan farklı bir şekilde nemalanabilir. Son zamanlarda bilgisayar ve telefon gibi araçlar bir hayli kullanılmaya başlandı. Bunun sebebi ise insanların stresini azaltmak istemesi ve boş zamanlarını eğlenerek geçirmek istemesidir. Bilgisayar ve telefon gibi araçlar sayesinde sosyal medyaya girebiliriz. Ayrıca insanlarla konuşabiliriz.


Hatta en önemlisi ise bu araçlarda çok etkileyici faktörlerin bulunmasıdır. Yani etkili faktörlerin çokluğu vardır. Dolayısıyla bu büyülü ortama ve kendini oyun dünyasına kaptıran insanların sayısının giderek artışından söz edilebilir. Bu dünyadaki oyunların kalitelerini saptayabilmek için konunun iki farklı kısımda incelenmesinde fayda vardır.


Kalite
Bu kısımda kocuce cafe olarak kalitenin oluşturduğu bazı etkilerden bahsetmek mümkündür. Standart kalitedeki oyunlara bakılarak yüksek kalitedeki oyunlar saptandığı gibi düşük veya kötü performanslı oyunlar da saptanabilir. Bu performansa sahip oyunların bulunduğu piyasa da bu alanda anahtar rol oynayabilir ancak temel olarak saptanması ve ayrıntılı incelenmesi gereken bölüm ise firmaların olduğu kısımdır.


Firmaların Gerçek Etkisi
Bu bölümde esas olarak firmaların hatalarından ve düşük performanslı ürünler için daha ön planda olduğu kısımlardan bolca bahsetmek mümkündür. Firma veya şirket topluluklarına yönelik konular barındıran bu yazıda şirketlerin veya firmaların oyunların niteliklerinde en önemli paya sahip olduğu ve hata yaptığında da aynı şekilde hatada büyük bir paya sahip olduğu söylenebilir. Üstelik en büyük hata payına şirketlerin sahip olduğu yorumu rahatça yapılabilir. Bu şirketlere veya firmalara çokça örnek verilebilir ve bu örnekler çoğaltılabilir.


Bununla birlikte zaman zaman yaptığı oyunlarda iyi bir çizgi yakalamasına rağmen bu çizgiyi bozan Ubisoft ve belli aralıklarla pek çok eleştiriye maruz kalan Electronic Arts bunlara çok güzel birer örnektir. Ayrıca bu şirketlerin kötü zaman içinde oyun çıkardığı gözle görülürken bunlara bir de bilgisayarlardaki işletim sisteminin yapımcısı olan Microsoft da eklenebilir. Zira Xbox ve Xbox Kinect hizmetlerinden sonra oyunlar hakkında pek çok alanda ürün çıkaran ve bunları dünyanın her tarafından müşterilerine ulaştıran Microsoft’un da belli dönemlerde oyunlar içinde pek çok eksiğinin olduğu gözle görülmektedir.

Ayrıca bakınız; ko cucelösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri