Kapat

Oyunlardaki Kötü Karakterler Kimlerdir?

Anasayfa
Ko cuce Oyunlardaki Kötü Karakterler Kimlerdir?

Oyunlardaki Kötü Karakterler Kimlerdir?
Bu ko cuce yazımızdaTıpkı sinema dünyasında olduğu gibi oyun dünyasında da pek çok kötü adam bulunmaktadır. Yine filmlerdeki karakterler gibi oyunlarında sevilen birçok karakteri vardır. Şimdi bu karakterlerin kimler olduğuna bakacağız.
Shang Tsung – Mortal Kombat


Mortal Kombat oyununun efsane isimlerinden olan Shang Tsung karanlık savaşta ordusunu yöneten ve ruh çalan bir karakterdir.
Saren Arteriul – Mass Effect


Bioware serisinden 3. oyunda bulunan Saren Arteriul oyuncuların dediklerine göre çok gıcık bir karakter olmasıyla ün kazanmıştır.
Jaffar/Vezir – Prince Of Persia


Bir prens olup prenses kurtarma senaryosunu kurgulayan bu oyunda prensesi kaçıran bu karakter kötü oyun karakterleri arasında yerini bu rolle almıştır.
Zombiler – Pek Çok Oyun


Left For Dead, Resident Evil, Call Of Duty Black Ops gibi birçok oyunun ana kötü karakterleri zombilerdir. Çıkardıkları seslerle, yürüyüş şekilleriyle insanlara gergin anlar yaşatan zombiler kötü karakterler sıralamasında yerini bariz bir şekilde alıyor.
Heihachi Mishima – Tekken


Yüzü bir an bile gülmeyen bu karakter Tekken oyun serisinin başlama serisidir. Kendi öz oğlunu hendekten aşağı atmış bir karakterdir.
Akuma – Street Fighter


Street Fighter de iki karakterin mücadelesi ön plana çıkmaktadır. Bunlar Akuma ve Ryu’dur. Akuma sürekli Ryu’nun başına bela olan bir karakterdir.
Officer Tenpenny – GTA: San Andreas


Asıl oyun karakteri olan CJ’nin hayatının düzene sokulmaya çalışıldığı bu oyunda kendisini kanundan üstün gören karakter Officer Tenpenny sokakları kendinin yönetmesi gerektiğini düşünen bir karakterdi.
LeChuck – Monkey Island


Ölü bir adam olan LeChuck oyunun asıl karakterinin karısını kaçırmasıyla ünlü bir oyun karakteridir.
Death Adder – Golden Axe


Kocaman zırhı ve kalkanıyla aynı zamanda elindeki baltasıyla etrafa korku salan bir karakter olan Death Adder hızlı çevik ve büyük bir karakter olmasıyla ön plana çıkıyor.
Naziler – Bütün İkinci Dünya Savaşı Oyunları


Hitler’in askerleri, gestapolar, SS’ler gibi her ne kadar dallarına ayrılmış olsalar da gerçek hayatta da dünyayı kocaman bir savaşa sürüklemiş olan Naziler hem gerçek hayatın hem de oyunların kötü adamları arasında yerini alıyor.

Daha bir çok içerik için oyun forumu

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri