Kapat

Pubg mobile uc nereden alınır

Anasayfa
Pubg Mobile Pubg mobile uc nereden alınır

Pubg mobile uc?Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu olan ve çıktığı ilk günden bugüne kadar oyuncu sayısını arttıran pubg mobile mobil oyunlar arasında liderliğini sürdürmekte.

Hindistan gibi bazı ülkelerde yasaklanmasına rağmen bende çare tükenmez diyen pubg mobile isim değiştirerek Hindistan da Azure üzerinden hizmet vermeye devam etmeyi amaçlıyor.Oyuncularına heyecanlı bir hayatta kalma aksiyonu yaşatan pubg mobile nasıl oynanır?

Pubg mobile bir çok oyun modu nu içerisinde barındırmaktadır.

Bu oyun modlarını oyuncular isterlerse Squad (kendisi dahil 4 kişilik ekip),isterlerse Solo (tek başına) yada dilerlerse Duo (iki kişilik ekip) olarak oynayabilmektedir.

Ayrıca ekip maçlarına girerek dilerse oyuncu tek başına ekiplere karşı da oynayabiliyor.Online olarak oynanan pubg mobile oyunculara daha zevkli bir oyun sunmak için ücretli ve ücretsiz olarak oyun içerisinde kıyafet,silah skinleri,Oyuncu rank yükseltme v.b gibi özelliklerde sunmaktadır.

Tabi ki ücretsiz olarak verilen özellikler kısıtlı olduğu için oyuncular ücretli ve göz alıcı kıyafet,skin vb. gibi ayrıca rank yükseltme özelliklerini pubg mobile UC(Unknown Cash) oyun parası alarak elde etmektedirler.

Pubg mobile uc nasıl alınır?

Pubg mobile uc nasıl alınır (Unknown Cash):Pubg mobile içerisinde bir çok özelliğe sahip olmak için Pubg mobile uc sahibi olmanız gerekmektedir.Pubg mobile uc satan siteler bulunmaktadır siteler üzerinden Epin kodu veya oyuncu id sine transfer ile oyuncular pubg mobile uc ye sahip olabiliyorlar.

Örnek olarak linke tıklayınız: Pubg mobile uc açılan web sitesinde belirtilen sayılarda belirli ücretlerde Pubg mobile epin veya uc alabilirsiniz.Bunun için uc alınacak siteye üye olunur daha sonra hesap aktifleştirmesi tamamlanır ve istenilen miktarda uc veya epin sunulan ödeme yöntemleri kullanılarak alınır İD transferi olarak alınmışsa UC’nin satın alınan site tarafından belirtilen Oyuncu İD sine uc gönderilir fakat bu transfer işlemi kimi zaman hemen gelsede kimi zaman 48 saati bulabilmektedir veya oyuncu epin kodunu midasbuy üzerinden yükleyebilir pubg mobile epin alınırsa midasbuy üzerinden kullanıcı istediği zaman anında yükleme işlemini gerçekleştirebilir.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri