Kapat

Samsung Galaxy Tab S3 İnceleme

Anasayfa
Android Samsung Galaxy Tab S3 İnceleme

Samsung Galaxy Tab S3 İnceleme

Samsung,  heyecan verici bir Android tableti piyasaya çıkartan ilk şirketlerden biriydi. Kore devi, yıllar içinde çok çeşitli model satma girişiminde bulundu ve çok sayıda hedef kitleye, boyuta ve fiyat noktasına ulaştı. Tablet kategorisi hakkındaki bir heyecan biterken, Samsung, Apple’ın iPad ve iPad Pro’larıyla doğrudan rekabet eden üst seviye Galaxy Tab S ile heyecanı zorlamaya devam ediyor.

Yeni Samsung Galaxy Tab S3, zarif ve şık, üst düzey özellikler ve paketlenmiş kalem ile,İstediğiniz hareket halindeyken üretkenlik de klavye kutusu ile eşleştirilebiliyor.Bu yüzden sizin için doğru cihaz olup olmadığına karar verirkengörmeniz gereken çok fazla artı ve eksileri var.

Samsung Galaxy Tab S3 görünüm ve kullanım

Galaxy S akıllı telefonları genelde aynı düzeyde olmamasına rağmen, Galaxy Tab S3 kesinlikle mükemmel. En belirgin tasarım özellikleri, tamamen camla kaplı ve sadece 6mm’lik ince bir tabaka. Arkalık kaygan değildir ve bu tablet bir yandan tutmak kolaydır; S-Kalemi kullanırsanız çok şey yaparsınız. Ne yazık ki, gövde kalemi için bir siloyu barındıracak kadar incedir, dolayısıyla ayrı olarak taşımanız ve yanlış yerleştirmemeniz gerekir.

Samsung ekranın çevresindeki sınırları, ekranda istenmeyen dokunmatik girişi tetiklemeden başparmakların dinlenebilmesi için yeterince kalın yapması gerekiyordu. Ayrıca, Samsung’un ticari marka fiziksel Ana Ekran düğmesini, kapasitif Android gezinme düğmelerinin yanında, entegre bir parmak izi algılayıcısı ile bulacaksınız. Ekranın üstündeki gümüş renkli Samsung logosu da biraz dikkat dağıtıcı.

Ön ve arka cam panelleri metal çerçeve ile bir arada tutulur. Üstte iki hoparlör ve alt kısmında iki hoparlör bulacaksınız, bu da size yöneltilmemiş olmasına bakılmaksızın bu tableti hangi yoldan tutarsanız sallayacağınız anlamına geliyor. Güç ve ses düğmeleri sağda ve bir Nano-SIM ve bir adet microSD kart taşıyabilen bir kaset ile sağda. Alt kısmında, alt simetrik görünmesi için bir USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5 mm’lik bir ses girişi bulacaksınız.

Arka yüzde neredeyse tamamen çıplaktır; en üstteki birincil kamera ve flaşı, bir başka Samsung logosunu ve “AKG tarafından ayarlanmış” damgasını ve alt kısmın altındaki daha hafif düzenleyici metinleri bekliyoruz. Galaxy Tab S3’ü daha minimalist bir yaklaşımla daha kaliteli bir ürün gibi hissettirdiğini düşünüyoruz.

Teknik olarak mükemmel gibi görünüyor ve hafifliği ile erhangi bir poşete koyabilirsiniz ve ek ağırlığın pek farkına varmayacaksınız. Parmak izleri ve lekeler ön ve arka tarafta büyük bir sorun olduğundan, bir kol veya bir çeşit kapak bulunmasını kesinlikle öneririz. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri