Kapat

Taşınabilir Projektör Ve Menzil Genişletici

Anasayfa
Teknoloji Taşınabilir Projektör Ve Menzil Genişletici

Taşınabilir Projektör Ve Menzil Genişletici

Taşınabilir projektörler, ev harici alanlarda film izleyebilmeyi sağlamaktadır. Özellikle kamp alanlarında, keyifli bir sinema gecesi deneyiminin yaşanmasına yardımcı olmaktadırlar. Menzil genişleticiler ise kablolu ağları, kablosuz özellikler ile kullanabilmeyi sağlamaktadır. Kablolu ağ özelliğine sahip olan ağlar, menzil genişleticiler sayesinde kablosuz ağa çevrilebilmektedirler. Piyasada yer alan en iyi taşınabilir projektör cihazı, BenQ GS1 olarak bilinmektedir. En iyi menzil genişletici ise TP-Link RE560 olarak bilinmektedir. Bu her iki ürünün detaylı bilgileri, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir. 

Taşınabilir Projektör BenQ GS1

BenQ GS1 portatif projektör, dış mekanda sinema izlenebilmesini sağlamaktadır. İçerisinde şarj edilebilir pil yer almaktadır. Bu özelliği ile kampta veya bahçede sinema izlenirken, uzun süre kullanılabilmektedir. Cihazın özellikleri, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Cihaz, şarj edilebilir pile sahip olup, 3 saat boyunca kesintisiz kullanım sağlanabilmektedir.
  • Wi-fi ve bluetooth kullanım özelliğine sahiptir.
  • Cihazın USB okuyucu özelliği bulunmaktadır. Bu yöntem ile USB belleğinde bulunan filmlerde izlenebilmektedir.
  • Cihaz 720p çözünürlük özelliğine sahiptir.

Cihaz geniş özelliklere sahiptir. Hoperlöründe sunulan ses gücü 2×2 Watt olarak tasarlanmıştır. Cihaz 1 kg ağırlığında olup, kablosuz yapısı sayesinde her yere taşınabilmektedir. Yeni teknolojik cihazlar artık kablosuz yapılar ile üretilmektedir. Cihazların taşınabilir olma özellikleri, ünlü markalar tarafından desteklenmektedir. Alt başlıkta ise yine taşınabilir bir cihaz türü olan menzil genişletici hakkında, detaylı bilgi sunulmaktadır.

Menzil Genişletici Tp-Link RE560

Tp Link RE560, kablosuz ve taşınabilir özelliğe sahip bir menzil genişleticidir. Bu cihaz sayesinde kablolu ağlar, kablosuz ağa çevrilebilmektedir. Kablosuz ağlar ise kablolu hale getirilebilmektedir. Cihaz sağladığı sinyal gücü ile dikkat çekmektedir. Üzerinde 4 adet ayarlanabilir sinyal verici anten bulunmaktadır. Cihazın özellikleri hakkında detaylı bilgiler, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Cihaz bir dakika gibi kısa bir sürede ağ bağlantısına uyum sağlayarak, aktif hale gelebilmektedir.
  • Cihaz Tether adı verilen bir uygulama ile kontrol edilebilmektedir. Bu uygulama ücretsiz bir uygulamadır. 
  • Cihazlar arası eş zamanlı veri transferi sağlayabilmektedir. 
  • 4×4 MU-MIMO yoluyla, hızlı bir çalışma performansına sahiptir.
  • Kablosuz sinyal gücünü, Beamforming teknolojisi kullanarak, en üst seviyede tutmaktadır. 
  • Gigabit Ethernet bağlantı teknolojisi özelliğine sahiptir. 

Bu özellikler sayesinde cihaz, bilgisayarlar, oyun konsolları ve televizyonlara daha hızlı kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri saplamaktadır. Cihazın piyasa fiyatı 650 tl olarak belirlenmektedir. Kablosuz cihazlar sayesinde, yüksek teknolojili uygulamalar artık, taşınabilir özelliklere kullanılabilmektedir.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri