Kapat

Crysis 4 resmi resmi duyurudan önce ortaya çıktı

Anasayfa
Oyun Crysis 4 resmi resmi duyurudan önce ortaya çıktı

GÜNCELLEME 12.10pm İngiltere: Bu sabahki sızıntının ardından Crytek, Crysis 4’ü resmen onayladı.

Geliştirici, bir sosyal medya gönderisinin sürprizi mahvetmesinden bir saatten kısa bir süre sonra, İngiltere’nin öğle saatlerinden hemen sonra aşağıdaki kısa CGI fragmanını yayınladı.

Fragmanda, dizinin nanoteknolojisini andıran bazı gösterişli efektler ve ardından şu ifade dışında çok az şey var: “Yolculuğa katılın. Kahraman Olun.” Ama artık hiç şüphe yok: Crysis 4 yolda.

“Artık doğrulama zamanı geldi – evet, bir sonraki Crysis oyunu geliyor!” Crytek patronu Avni Yerli bugün bir blog yazısında şunları söyledi . “Bu haberi size iletmekten çok mutlu ve heyecanlıyız ve ileride neler olduğuna dair daha fazla ayrıntı açıklamak için gerçekten sabırsızlanıyoruz.

“Şu anda oyun geliştirmenin ilk aşamalarında, bu yüzden henüz bir süre olacak, ancak gelecek için çok heyecanlı olduğumuz için şu anda size bu haberi vermek ve sizi dinleyeceğimizi bildirmek istedik. topluluğumuza.

“Crytek, oynamak istediğiniz oyunları geliştirmek için topluluğumuzla birlikte çalışmaktan gururlu bir geçmişe sahiptir. Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önemlidir – her yerdeki oyuncular tarafından sevilir ve bugün sektörde çalışanların bazıları bunu yapıyor çünkü orijinal oyun – bu yüzden serideki bir sonraki bölümün tüm beklentilerinizi karşıladığından emin olmak istiyoruz. Sosyal etkinliklerimize katıldığınızdan ve dahil olduğunuzdan emin olun!”

ORİJİNAL HİKAYE 11:15 İngiltere: Crysis 4’ü duyuran bir görüntü, Crytek China tarafından çevrimiçi olarak yayınlandı. Görüntü, Çin sosyal medya sitesi BiliBili’de yazı yazılırken hala görülebiliyor . “Yeni bir nano savaş alanı açan ‘Crysis 4’ projesi onaylandı!” çevrilmiş metin okur. “@Crytek_Official’i takip edin, sizi en son haberlerle güncellemeye devam edeceğiz.”

Son numaralandırılmış Crysis oyunu Crysis 3’ün PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmasından bu yana dokuz yıl geçti. Daha yakın zamanlarda, orijinal Crysis’in yeniden düzenlenmiş sürümleri ve iki devamı, son iki yılda piyasaya sürüldü – tüm spekülasyonlara yol açtı. sırada yeni giriş vardı.

Eurogamer, yorum için Crytek ile temasa geçti.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri