Kapat

PUBG Mobile 10. Sezonda Neler Olacak – Yeni Kaplamalar !

Anasayfa
Oyun PUBG Mobile 10. Sezonda Neler Olacak – Yeni Kaplamalar !

PUBG Mobile 10. Sezonda Neler Olacak – Yeni Kaplamalar !

Geçtiğimiz haftalarda Pubg mobile ağır silah modu adında yeni bir mod eklenmişti oyuna, sızdırılan ve gelmesi muhtemel olan pubg mobile 10. Sezon yenilikleri Tencent firmasının yaptığı açıklama ile de kesinleşti, işte 10. Sezonda sızdırılan daha sonra da gerçek olduğu firma tarafından açıklanan yenilikler;

Bu sezonun ana teması “Wasteland’in Öfkesi” adı altında olacak ve tamamen çöl temasına dayalı olacak, gelecek yenliklerin Miramar haritasındaki oyuncu sayısını arttıracağı muhtemel, yeni sezon başlamadan Erangel’dan Miramar’a geçerek alıştırma yapmakta fayda var

Yeni Silah Kaplamaları Geliyor!

Pubg mobile M249,M416,KAR98 (Pubg mobile silahlar)ve daha nice popüler silaha da deri ve çöl temalı kaplamalar gelmesi bekleniyor, yeni paraşüt tasarımları yeni çöl giysileri ve yeni daha gelişmiş çöl kaplamaları ile oyuncular 10. Sezonda çöl sıcaklarına doyacaklar.

Bunların yanı sıra oyuna yeni ifadeler eklenecek ancak bu ifadelerin ne oldukları hakkında tam net bir açıklamada bulunmadılar, şu anda aktif olan 9. Sezonun kasım ayı içerisinde bitmesi bekleniyor.

 10. Sezon da kasım ayı içerisinde tam 10 Kasım 19 tarihinde devreye girecek, günleri bir tutup etkili bir giriş yapmayı hedefliyor tencent games.

Harcama Yaparak Paso Kazanmak Mümkün!

Özel fiyatlar ile paso almak mümkün, oyun içerisinde 600UC harcamaya Elite Paso, 1800UC ve üstü harcamaya ise Elite Plus Paso alabilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri