Kapat

Pubg Mobile

Anasayfa
Oyun Pubg Mobile
pubgmobile

Pubg Mobile

kocuce olarak,Gelişen mobil oyun dünyası, her geçen gün yenileniyor ve bünyesine yeni oyunlar katıyor. Bu oyunlardan birisi olan ve geçtiğimiz yıl oyuncuların kullanımına açılan Pubg mobile, birçok kişi tarafından tercih edilen ve sıklıkla oynanılan bir oyun. Takım arkadaşları ile beraber, iki kişilik veya solo şekilde oynanan oyun, Tencent Games tarafından oluşturuldu ve giderek gelişmeye devam ediyor. 

Neredeyse her cihazdan oynanabilecek şekilde tasarlanan Pubg mobile, çalıştırılacağı cihazın özelliklerine göre optimize oluyor ve en iyi değerleri oyuncuya sunuyor. Sizde bu oyunu oynamak için, cihazınızın mağazasından indirerek yükleyebilir ve hemen kaydolarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobil Cihazlar İçin En İyisi

Mobil cihazlar üzerinde kasmadan ve donmadan oynanmak üzere tasarlanan oyun, cihaz özelliklerine göre çeşitli görüntü kaliteleri ile çalışabiliyor. Bilgisayar versiyonunun aksine daha az sistem gereksinimine ihtiyaç duyan oyun, en düşük özelliklere sahip cihazlar ile dahi oynanabiliyor. Daha yüksek özelliklere sahip cihazlarda harika performanslar veren oyun, bilgisayar versiyonundan eksik kalmıyor.

Geliştirilmiş Özellikler

Bilgisayar üzerinden oynanan versiyonuna alternatif olarak çıkan ve birçok mobil cihaz üzerinden oynanabilen Pubg mobile, oldukça çeşitli ve gelişmiş özellikleri oyunculara sunuyor.

Sunduğu bu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Cihaz özelliklerine göre ayarlanabilir görüntü ve efekt değerleri,
  • Yüksek fps değerleri için optimize edilmiş ayar ve yamalar,
  • Kaliteli, sade ve anlaşılabilir arayüz,
  • Bilgisayar versiyonun aksine ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir.

Çeşitli ve gelişmiş özellikleri ile oyun, oldukça eğlenceli ve kaliteli bir hal almış.

Milyonlarca Oyuncunun Tercihi

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen ve ülkemizde de sıklıkla oynanan oyun, mobil cihazların mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirilebilir ve oynanabilir. Sizde oyunu ücretsiz bir şekilde indirerek ve ücretsiz bir şekilde oynayarak eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Bakınız; Pubg lite

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri