Kapat

Call of Duty Modern Warfare Oyununa Kar Topu Etkinliği Geldi

Anasayfa
Oyun Call of Duty Modern Warfare Oyununa Kar Topu Etkinliği Geldi

Call of Duty Modern Warfare Oyununa Kar Topu Etkinliği Geldi

Geçtiğimiz aylar çıkan ve adından oldukça söz ettiren COD kısa sürede 50 milyondan fazla satma başarısı gösterdi. Sezon 1 güncellemesiyle dikkatleri üzerine çeken oyun farklı modları beraberinde getirdi. Yılın son haftasına girdiğimizde birçok oyun kendine özel yılbaşı etkinliğini düzenlemeye başladı. Bu oyunlardan bir tanesi de COD oldu. Call of Duty Modern Warfare oyununa kar topu etkinliği geldi ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Etkinliğin detaylarına gelin birlikte bakalım. 

Kar Topu Etkinliği Detayları

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Modern Warfare oyununa kar topu etkinliği geldi. Gelen bu etkinlikte oyuncular çatışmaları silahlarla değil kar toplarıyla yapacak. Kuşkusuz kulağa ilginç gelen bu mod oldukça eğlenceli. Oyun severler tarafından oldukça beğenilen bu mod 31 Aralık 2019 tarihine kadar oynanabilecek. 

Call of Duty Modern Warfare oyununa kar topu etkinliği dışında ayrıca drop zone modu geldi. Drop zone etkinliği de tıpkı kar topu etkinliği gibi 31 Aralık 2019 tarihine kadar oyunda olacak. Oyuna ayrıca özel bir paket ekleniyor. 31 Aralık 2019 tarihine kadar satışta olması beklenen bu paket 2400 points karşılığı alınabilecek. Paket içerisinde silah görünümü, saat çıkacak. Kuşkusuz yeni eklentilerle birlikte oyun tam bir yılbaşı havasına bürünmüşe benziyor. Unutmadan şunu da söylemekte yarar var. Tier skip bu tarihlerde indirimde olacak. Vakit kaybetmeden oyuna girip bu güzel etkinliğin tadını çıkarın. Keyifli oyunlar…

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri