Kapat

Knight Online pvp server

Anasayfa
Knight Online pvp server Knight Online pvp server

Ko cuce Knight Online, Geliştiricisi Mgame Corporation ve Noah System tarafından ve yayınlayıcısı NTTGame, birdençok oyuncu ile çok büyük bir çevrimiçi rol yapma (rp)(MMORPG) oyundur. Knight Online 80’den fazla ülkeden oyuncusu bulunan ve bu oyuncusu sayısı milyonlarla ifade edilen,Dünya’nın bir çok farklı bölgesinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak oyuncuların hizmetine sunulmaktadır.

Knight Online Tarihçesi

ko cuce,Knight Online Oyunu, 2002 yılında demo ve beta sürümünü sunucularını oyuncuların kullanımına açmıştır. Knight Online aslında ilk olarak Knight Empire adı ile piyasaya çıkmıştır ve ilk olarak K2Network tarafından yayınlanmıştır. Knight Online Karakterleri ilk açıldığı dönemde 65 Level ulaşılabliyordu. Ares sunucusu ile Beta sürümünde hizmet vermeye başlayan ve daha sonra Tam sürüm olarak 4 sunucu ile oyun açılmıştır. Tam sürümü le hizmete açılan ilk dört sunucular Ares, Dies, Beramus, Xigenon‘dur. Knight Empire isminde değişikliğe giderek 2004 yılında Knight Online olarak değiştirmiştir. Knight Online daha sonra Fire Drake isimli güncelleme paketi yyınlayarak Breth ve Piana haritalarının yerine Luferson Castle ve El Morad ile değiştirmiştir-. 2007 yılında New Moradon olarak gelen güncelleme paketi ile birlikte Moradon’un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.

2012 yılında Mgame Corporation oyunun yayıncısı olan K2Network’e usulsüzlük yapması iddiasıyla ilgili olarak dava açmıştır. Bu iddialara göre K2Network Mgame’in Knight Online’a ait kaynak dosyalarını çalması, VPN ile sunuculara bağlanan Mgame’in bağlantısını koparması, Mgame’den habersiz bazı Türk oyuncularıyla anlaşma sağlayarak oyun içi eşya karşılığında maddi gelir elde etmesi, Mgame‘den izinsiz oyun için etkinlik düzenlenmesi ve daha çok maddi kazanç sağlamak adına Free2Play limitinin azaltılması gibi nedenler yer almaktaydı. Dava sonuçlandığında K2Network ve Mgame, Knight Online oyunu NTTGame isimli şirkete devretmiştir.


Irklar
Knight Online Oyununda kontrol edilebilen iki ırk ve her ırk için beş farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Bu nedenle oyunda kişiler arasında en çok fark oluşturan ırklar ve sınıf seçimleridir.

Sınıflar

Knight Online, altı temel karakter sınıfı içermektedir. Bunlar;

Rogue (Okçu, Suikastçı), Warrior (Savaşçı), Magician (Büyücü), Priest (Rahip/Ruhban Sınıfı), Porutu ve Kurian .

Yukarıda yazdığımız oyun içindeki sınıflar kendi aralarında yeteneklerine göre ayrıldıkları gibi, oyuncular tarafından tasarımlarından farklı amaçlarla kullanılan (örneğin Battle Priest) sınıflar da bulunmaktadır.

Knight online pvp server

Knight online oyununu ayrıca bir çok Knight online pvp server üzerinden de Kinght online severler oynayabilmektedir. Knight online pvp server oyunculara daha farklı,kolay ve ilgi çekci bir Knight online deneyimi sunmaktadır.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri