Kapat

Online Oyun Tavsiyesi

Anasayfa
Oyun Online Oyun Tavsiyesi

Online Oyun Tavsiyesi

Online oyun dendiğinde bambaşka bir dünya açılıyor. Her yaştan bireyin kendine özgü sevdiği ve gönül verdiği bir online oyunu vardır. Kimi savaş, kimi yarış ve kimi de spor tarzında online oyunları sever. Bizde her tarzdan oyuna gönül verenler ile birlikte oyun dünyasında neler var kontrol edip online oyun tavsiyesi yapacağız.

Favori Online Oyun Tavsiyesi

1-)CS:GO Danger Zone; Battle Royal mod’u ile karşımıza çıkan bu oyun da, toplam 18 oyuncu ile birlikte mücadele edeceksiniz. Ayrıca oyuna başlamadan önce düşmanların nereye ineceği bölgeleri görerek seçmenize olanak sağlanmıştır. Oyuna eklenen yeni silah ve ekipmanlar oyunun tadını daha arttırmış.

2-)Apex Legends; Bu oyunda 8 ayrı karakter bulunuyor ve her biri farklı sınıflarda. Oyun 60 kişi ile oynanıyor ve 3’erli şekilde gruplar kurularak birbirleri ile savaşıyorlar. Burada önemli olan ekibi doğru şekil de kurup, diğer grupları mağlup etmektir.

3-)League of Legends (LOL); Oyunda 2 adet oyun mod’u bulunuyor. Klasik ve Domion oyun mod’u olarak karşınıza çıkıyor. Klasik mod, kendi bölgenizi koruyup rakibin merkezini yok ediyorsunuz. Domion mod, haritadaki hedef noktaları ele geçirerek rakip takımın merkezine hasar sağlıyorsunuz.

4-)FİFA 19; Sporseverlere FİFA 2019’u tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve gerçekçi görüntüsü ile oynayanlara güzel bir online oyun deneyimi sunuyor.

Diğer Savaş Oyun Tavsiyeleri

Online savaş oyunları: Wolfteam, ZulaFortnite, Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG). SKILL Special Force 2.

Online tank ve uçak oyunlarıWold of Tanks, War Thunder, World of Warship, Seafight, Wind of Luck, World of Warplanes.

Online RPG Oyun Tavsiyeleri

  • World of Warcraft.
  • Knight Online.
  • Metin2.
  • The Elder Scrolls V: Skyrim.
  • İstanbul Kıyamet Vakti (İKV).
lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri